ksl vysočina

SLČR

kraj vysočina
KSL Vysočina

Evžena Rošického 2684/6
586 01 Jihlava

telefon: +420 775 994 290
e-mail: vysocina@czech-ski.com

č. účtu: 86-2645060237/0100
variabilní číslo: 22
konstantní číslo: 558
26.12

ČMP, 1. závod
Nové Město na Moravě

05.01

ČMP, 2. závod
Hlinsko

06.01

ČMP, 3. závod
Letohrad

12.01

ČMP, 4. závod
Nové Město na Moravě

13.01

ČMP, 5. závod
Žďár nad Sázavou

18.01

APV, 1. závod
Šacberk

struktura

adresář členů - rozhodčí

jméno působí v klubu rozhodčí
Fiala Josef MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Gregor Jaroslav MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Gregor Miloslav MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Jakubík Boris MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Kopecká Iva MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Kopecký Ladislav MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Kulík Petr MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Polanský Jaroslav MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Vinklátová Blanka MARS Svratka rozhodčí II. třídy BD
Bukáčková Ilona NMNM rozhodčí II. třídy BD
Hadačová Marie NMNM rozhodčí II. třídy BD
Havelka Tomáš NMNM rozhodčí II. třídy BD
Hromádková Dagmar NMNM rozhodčí II. třídy BD
Jandová Zdislava NMNM rozhodčí II. třídy BD
Rozhoň Vladimír NMNM rozhodčí II. třídy BD
Wolker Roman NMNM rozhodčí II. třídy BD
Brabec Miloš SKI Tři Studně rozhodčí II. třídy BD
Šarounová Anna TJ Pohledec rozhodčí II. třídy BD
Švandová Monika TJ Pohledec rozhodčí II. třídy BD
Vamberová Marie TJ Pohledec rozhodčí II. třídy BD
Vamberová Monika TJ Pohledec rozhodčí II. třídy BD
Otava Karel MARS Svratka rozhodčí III. třídy BD
Teplý Zdeněk MARS Svratka rozhodčí III. třídy BD
Beneš Viktor NMNM rozhodčí III. třídy BD
Havelka Tomáš NMNM rozhodčí III. třídy BD
Kula Libor NMNM rozhodčí III. třídy BD
Kulková Eva NMNM rozhodčí III. třídy BD
Peréz Ondřej NMNM rozhodčí III. třídy BD
Příhodová Lucie NMNM rozhodčí III. třídy BD
Sklenář Oldřich NMNM rozhodčí III. třídy BD
Slonek Milan NMNM rozhodčí III. třídy BD
Slonek Pavel NMNM rozhodčí III. třídy BD
Slonek Vlastimil NMNM rozhodčí III. třídy BD
Šustr Jiří NMNM rozhodčí III. třídy BD
Šustr Martin NMNM rozhodčí III. třídy BD
Šustrová Marie NMNM rozhodčí III. třídy BD
Wolkerová Dagmar NMNM rozhodčí III. třídy BD
Wolkerová Tereza NMNM rozhodčí III. třídy BD
Horká Žaneta TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Ligmajerová Dagmar TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Němečková Jitka TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Skalník Miroslav TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Šaroun Vít TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Šarounová Anna TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Švandová Monika TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Váchová Nela TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Vamberová Monika TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Žák Ondřej TJ Pohledec rozhodčí III. třídy BD
Krajčír Dan Brno rozhodčí ZL - AD
Korytár Roman Bruntál Tc Praděd rozhodčí ZL - AD
Guhl Patrik HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Guhl Petr HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Hromádko Michal HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Kašpar Jakub HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Kocman Aleš HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Myslivec David HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Novotný Pavel HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Wiche Jiří HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Wicheová Eva HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Zítka Vítězslav HB SKI TEAM rozhodčí ZL - AD
Bednařík Jiří Jihlava rozhodčí ZL - AD
Dáňa Miloš Jihlava rozhodčí ZL - AD
Dáňová Veronika Jihlava rozhodčí ZL - AD
Eait Radim Jihlava rozhodčí ZL - AD
Feldman Erik Jihlava rozhodčí ZL - AD
Fňaučková Jana Jihlava rozhodčí ZL - AD
Fortelný Libor Jihlava rozhodčí ZL - AD
Fortelný Libor Jihlava rozhodčí ZL - AD
Fucks Martin Jihlava rozhodčí ZL - AD
Fucksová Dana Jihlava rozhodčí ZL - AD
Kovářů Zbyněk Jihlava rozhodčí ZL - AD
Krušíková Jolana Jihlava rozhodčí ZL - AD
Kružík Josef Jihlava rozhodčí ZL - AD
Kubištová Adriana Jihlava rozhodčí ZL - AD
Matek Ladislav Jihlava rozhodčí ZL - AD
Skokan Zdeněk M. Morávka Tc Praděd rozhodčí ZL - AD
Fousek Jindřich NMNM rozhodčí ZL - AD
Jirků Jan NMNM rozhodčí ZL - AD
Kadlec Ondřej NMNM rozhodčí ZL - AD
Kopřiva Daniel NMNM rozhodčí ZL - AD
Kopřiva Petr NMNM rozhodčí ZL - AD
Kopřivová Zuzana NMNM rozhodčí ZL - AD
Košík František NMNM rozhodčí ZL - AD
Mayer René NMNM rozhodčí ZL - AD
Novotný Vladimír NMNM rozhodčí ZL - AD
Krejčí Luboš SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Mrhálek Antonín SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Popovič Marek SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Snašil Robert SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Spáčil Dalibor SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Staněk Jan SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Steininger Milan SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Štulo Karel SK SHS Třebíč rozhodčí ZL - AD
Dobrovolná Eva TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Kratochvíl Marek TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Němcová Michaela TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Němec Jan TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Válek Vladimír TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Vavera Jiří TJ Třebíč rozhodčí ZL - AD
Houserová Marie Tř Tc Praděd rozhodčí ZL - AD
Bednář Jakub Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Cejpková Libuše Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Číhal Marek Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Číhal Michal Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Dufek Luboš Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Homolová Martina Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Kavalec Miloš Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Mocková Soňa Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Najman Vladimír Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Necid Josef Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Pálka Jiří Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Pavelec Jan Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Raxda František Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Šitková Jitka Velké Meziříčí rozhodčí ZL - AD
Viráb Vojtěch Vrbno Tc Praděd rozhodčí ZL - AD
Viráblová Miroslava Vrbno Tc Praděd rozhodčí ZL - AD
Doležal Ivo Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Lojek Roman Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Zezula Petr Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Kremláček Pavel SK Ski Třebíč Specialisté AD
Cejpek Jiří Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Čamek Vratislav Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Ondráček Petr Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Pátek Stanislav Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Šitka Petr Ski klub Velké Meziříčí Specialisté AD
Mikolášek Jan TJ Spartak Pelhřimov Specialisté AD
Buchta Lubomír NMNM Specialisté BD
Bukáček David NMNM Specialisté BD
Dostál Rostislav NMNM Specialisté BD
Gabriel Josef ml. NMNM Specialisté BD
Gabriel Josef st. NMNM Specialisté BD
Gabrielová Eliška NMNM Specialisté BD
Honzlová Zora NMNM Specialisté BD
Kadlec Jiří ml. NMNM Specialisté BD
Kadlec Jiří st. NMNM Specialisté BD
Kopřiva Daniel NMNM Specialisté BD
Kopřiva Petr NMNM Specialisté BD
Kopřiva Stanislav NMNM Specialisté BD
Oldřich Sklenář st. NMNM Specialisté BD
Podařil Josef NMNM Specialisté BD
Staněk Luděk NMNM Specialisté BD
Staněk Ludvík NMNM Specialisté BD
Šustr Jiří NMNM Specialisté BD
Humlíček Stanislav TJ Pohledec Specialisté BD
Peňáz František TJ Pohledec Specialisté BD
Skalník Petr TJ Pohledec Specialisté BD
Švanda Josef TJ Pohledec Specialisté BD
Vinklát Václav TJ Pohledec Specialisté BD